Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی

فیلترینگ حالا حالاها برقرار است!

وزیر ارتباطات می‌گوید مردم کسب‌وکارهای خود را از پلتفرم‌های خارجی به پلتفرمهای ایرانی منتقل کنند.

بارش‌های پاییزی امسال همدان کمتر از نرمال است

مسئول پیش‌بینی هواشناسی استان همدان گفت: بر اساس پیش‌بینی‌های بلندمدت، مقدار بارندگی در پاییز امسال کمتر از حد نرمال خواهد بود.

۹۳.۳ درصد جمعیت بالای ۱۲ سال استان همدان علیه ویروس کرونا واکسینه شده‌اند

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان همدان با اشاره به اینکه سه میلیون و ۲۳۶ هزار و ۷۳۳ دُز واکسن کرونا تاکنون در استان تزریق شده است، گفت: در مجموع ۹۳.۳ درصد افراد بالای ۱۲ سال این استان نوبت اول واکسن کرونا را تزریق کرده اند.

۲۹ درصد از مراجعان به اماکن عمومی استان همدان فاصله‌گذاری را رعایت می‌کنند

مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی علوم پزشکی استان همدان گفت: رعایت پروتکل فاصله گذاری فیزیکی در اماکن عمومی روند کاهشی داشته و طی بازرسی های صورت گرفته در یک هفته گذشته، مشخص شد که تنها در ۲۹ درصد اماکن این مولفه رعایت شده است.

آمادگی کامل همدان برای بازگشایی مدارس

فرماندار همدان از آمادگی کامل برای بازگشایی مدارس خبر داد.

افزایش 36 درصدی بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌های همدان

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان همدان گفت: ۲۳۹ بیمار کرونایی طی هفته گذشته در بیمارستان‌های استان بستری شدند که نسبت به هفته ما قبل آن ۶۴ نفر معادل ۳۶ درصد افزایش داشته است.

پزشکان همدانی 7300 ویزیت رایگان برای زائران اربعین انجام دادند

جانشین رئیس کمیته بهداشت و درمان ستاد اربعین استان همدان گفت: با کمک بسیج جامعه پزشکی استان، یک درمانگاه شبانه‌روزی سیار در نزدیکی فرودگاه همدان برپا شده که خدمات درمانی رایگان به زوار اربعین ارائه می‌دهد.

فردا؛ برگزاری «جشن شکوفه‌ها» برای ۱.۵ میلیون کلاس اولی

سرپرست معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با اعلام اینکه جشن شکوفه‌ها فردا، پنج شنبه، ۳۱ شهریورماه برای کلاس اولی‌ها در سراسر کشور برگزار می شود گفت: تلاش می کنیم با توجه به قرار گرفتن جشن شکوفه‌ها بین اربعین حسینی و مناسبت‌های دهه آخر ماه صفر، فضایی توام با نشاط معنوی فراهم کنیم.

هیچ پسابی از دهکده گنجنامه وارد محیط اطراف نمی‌شود

مدیر فنی دهکده تفریحی توریستی گنجنامه همدان با بیان اینکه هیچ نوع پسابی از مجتمع تفریحی تله‌کابین گنجنامه وارد رودخانه و یا محیط اطراف نمی‌شود، گفت: تصفیه‌خانه فاضلاب مجتمع تله‌کابین گنجنامه از سال ۹۶ با ظرفیت تصفیه ۷۰ هزار لیتر راه‌اندازی شده است.

محدودیت و کمبود «سرم» در بخش خصوصی همدان/در بیمارستان‌ها مشکلی از نظر تأمین سرم نداریم

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان از موجودی «سرم» در بخش دولتی خبر داد و گفت: با محدودیت و کمبود سرم در بخش خصوصی مواجه هستیم.

پرداخت بیش از ۳۱ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بهزیستی استان همدان

سرپرست معاونت اشتغال و مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی استان همدان از پرداخت ۳۱ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان تحت پوشش این سازمان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و گفت: با پرداخت این میزان تسهیلات زمینه اشتغال بکار ۳۹۳ نفر از مددجویان فراهم شده است.

خطر "کمبود پزشک" در برخی رشته‌ها و حرکت به سمت پزشکیِ لوکس

رییس‌کل سازمان نظام پزشکی ضمن هشدار نسبت به عدم اقبال پزشکان برای ورود به برخی رشته‌های تخصصی و فوق‌تخصصی به دلیل عدم تناسب پرداختی‌ها با میزان سختی کار، تاکید کرد: رشته‌هایی که در معرض ریسک هستند را باید به صورت خاص ببینیم و شرایط‌شان را تسهیل کنیم؛ در غیر این صورت تمایل برای ورود به این رشته‌ها کاهش یافته و دچار مشکل می‌شویم.

آغاز اجرای طرح توانمندسازی توان‌یابان استان همدان

معاون امور توانبخشی بهزیستی استان همدان از آغاز اجرای طرح توانمندسازی و ارائه خدمات مداخلات تخصصی برای سه گروه از توان یابان استان شامل سالمندان، نابینایان و ناشنوایان خبر داد.