Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی

افزایش نظارت بر بازار همدان

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری همدان با تاکید بر اینکه برنامه ریزی ها به شکلی است که مردم با مشکل مواجه نشوند، خواستار افزایش سطح نظارت و بازرسی‌ها در سطح شهرستان همدان شد.

توزیع بسته‌های لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند مناطق محروم همدان

رئیس روابط عمومی مخابرات منطقه همدان از توزیع بسته های لوازم التحریر در مدارس مناطق محروم به دانش آموزان نیازمند خبر داد.

برگزاری جشن گلریزان برای آزادی مادران زندانی در همدان

مدیرعامل ستاد دیه استان همدان گفت: به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و پاسداشت مقام مادر، جشن گلریزان با عنوان «زندان جای مادران نیست» برای آزادی مادران زندانی در همدان برگزار می شود.

پلمپ 33 آسانسور غیرایمن در همدان

مدیرکل استاندارد استان همدان از شناسایی ۳۳ آسانسور غیرایمن در ساختمان های پزشکان، مراکز خرید و اماکن عمومی خبر داد و گفت: با هماهنگی دستگاه قضایی این تجهیزات از چرخه خدمات رسانی خارج و پلمب می‌شوند.

استقبال پایین مادران باردار از واکسن کرونا

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: کمتر از ۱۰ درصد مادران باردار استان همدان تاکنون واکسن دُز سوم کرونا را تزریق کرده اند.

زنگ خطر پیری در همدان به صدا درآمد

کارشناس جمعیت و باروری معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: پیری و کهنسالی جمعیت در سال های نه چندان دور زنگ خطری جدی است.

صدور 30 هزار کارت اهدای عضو در همدان

مدیرعامل انجمن اهدای عضو استان همدان گفت: تا پیش از شیوع ویروس کرونا ۳۰ هزار کارت اهدای عضو برای متقاضیان در این استان صادر شده است که سه هزار نفر با وجود ارسال پیامک و تماس تلفنی تاکنون برای دریافت کارت اقدامی نکرده اند.

اخطار بهداشتی به 21 مدرسه در همدان

مدیر گروه سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم‌پزشکی همدان از پلمپ چهار رستوران به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.

تردد در جاده‌های همدان با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است

رییس پلیس راه استان همدان با بیان اینکه در حال حاضر شاهد مه گرفتگی جزئی در گردنه های این استان هستیم گفت: این وضعیت سبب کُندی تردد و کاهش سرعت خودروهای عبوری از گردنه ها شده است.

تعطیلی مراکز پیش دبستانی و ابتدایی همدان در نوبت بعدازظهر

رییس اداره‌ اطلاع‌رسانی و روابط‌ عمومی آموزش و پرورش استان همدان گفت که همه مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی استان در نوبت عصر امروز (چهارشنبه ۲۹ دی) هم به دلیل برودت هوا، یخبندان و لغزندگی معابر تعطیل شد.

برفروبی بیش از 17 هزار کیلومتر باند از راه‌های همدان

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان از برفروبی 17 هزار و 800 کیلومتر باند از راه های استان در سه روز گذشته خبر داد.

مطالبات داروخانه‌های همدان پرداخت شد

مدیرکل بیمه سلامت استان همدان از تسویه مطالبات آذر ماه داروخانه های استان خبر داد.

افزایش تعداد مبتلایان به اُمیکرون

معاون بهداشت دانشگاه علوم‌پزشکی همدان با اشاره به افزایش تعداد مبتلایان به کرونای امیکرون گفت: هوشیار باشید امیکرون در حال گسترش جهانی است.