Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی

ترافیک متهم ردیف اول آلودگی هوا در همدان

معاون محیط زیست انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست همدان با بیان اینکه هوای همدان هم اینک در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد گفت: ترافیک و تردد با خودروهای تک سرنشین و فرسوده در سطح شهر بیشترین سهم را در بروز آلودگی هوای همدان دارد.

۲۰ زندانی روز پدر در همدان آزاد می شوند

مدیرعامل ستاد دیه استان همدان گفت: ۲۰ زندانی جرائم غیرعمد تا ۱۳ رجب همزمان با میلاد امیرالمومنین علی(ع) و روز پدر با کمک خیرین از زندان های این استان آزاد می شوند.

اعزام تیم آنست همدان به خوی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان از آماده‌باش جمعیت هلال احمر همدان به علت زلزله خوی و ارسال تجهیزات به آن منطقه خبر داد.

ساعت آغاز فعالیت مدارس استان همدان اعلام شد

اداره اطلاع رسانی آموزش‌ و پرورش استان همدان روز جمعه با صدور اطلاعیه ای جزئیات کامل تغییر ساعت آغاز فعالیت مدارس استان را اعلام کرد.

مصدوم حادثه انفجار مدرسه ملایری در ICU است

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان از سوختگی سرایدار مدرسه ملایری در جریان انفجار این مدرسه خبر داد و گفت: مصدوم در ICU بستری است.

پرداخت ۳۳۰ میلیارد تومان مستمری به مددجویان همدان

مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: طی سال جازی ۳۳۰ میلیارد و ۲۶۳ میلیون تومان مستمری به حساب مددجویان همدان واریز شده است.

هوای همدان تا پایان هفته ناسالم است

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: هوای شهر همدان تا پایان هفته ناسالم و آلوده است.

برف روبی 48 هزار کیلومتر از راه‌های همدان

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان با بیان اینکه در یک ماه گذشته بیش از ۴۸ هزار کیلومتر راه در استان برف‌روبی شده است، گفت: طبق آمار اعلامی از سوی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای کشور، راهداری استان همدان حائز کسب رتبه برتر کشوری در اجرای طرح راهداری زمستانی ۱۴۰۱ شد.

۵۰۰۰ همدانی در صف وام ازدواج

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره‌کل ورزش‌وجوانان استان همدان از پرداخت ۱۶ هزار و ۱۰۱ مورد وام ازدواج در ۹ ماه امسال در سطح استان خبر داد.

چگونه از قیمت مصوب داروها با خبر شویم؟

سازمان غذا و دارو اخیرا اعلام کرد که لیست و قیمت مصوب کلیه اقلام دارویی قابل عرضه در داروخانه‌های سراسر کشور، در سامانه اطلاعات دارویی سازمان غذا و دارو قابل جستجو و بازیابی است.

خطر مشکل در تامین دارو و شیرخشک

رییس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه این سازمان نسبت به اعتباری که برای بودجه طرح دارویاری در لایحه بودجه سال آتی پیش‌بینی شده، انتقاد دارد، گفت: در اعتبارات ۳ ردیف بودجه‌ای سازمان غذا و دارو برای ۱۴۰۲ کاهش شدید داشته‌ایم که در صورت عدم اصلاح، تامین دچار مشکل می‌شود.

ترازوهای تمام اصناف همدان باید برچسب استاندارد داشته باشد

مدیرکل استاندارد استان همدان بیان اینکه تمام اصنافی که دارای ترازو هستند بایدبرچسب استاندارد داشته باشد،گفت: این موضوع یک مطالبه عمومی است.

بسیج همگانی برای پاکسازی خیابان ها شکل گرفته است

استاندار همدان گفت: بسیج همگانی با استفاده از همه امکانات و ظرفیت استان و شهرستان‌ها برای تمیز کردن و پاکسازی کوچه‌ها، معابر و خیابان‌های فرعی و اصلی شکل گرفته است.