Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی

هزار و ۲۰۰ فرصت شغلی در استان همدان ایجاد شد

رییس بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: سال گذشته افزون بر یک هزار و ۲۰۰ فرصت شغلی در قالب ارایه تسهیلات به متقاضیان در مناطق مختلف این استان ایجاد شد.

شهرک پزشکان در همدان ایجاد شود

استاندار همدان پیشنهاد داد که شهرک پزشکان به منظور تمرکز زدایی از پیاده راه بوعلی و ساماندهی وضعیت این نقطه مهم شهری و همچنین تجمیع و ارایه و دسترسی بهتر خدمات درمانی به مردم، ایجاد شود.

چطور بیمه بیکاری بگیریم؟

بیمه شدگانی که بدون میل و اراده خود بیکار شده باشند می‌توانند جهت دریافت مقرری به سامانه جامع روابط کار مراجعه و مراحل ثبت درخواست خود را پیگیری کنند.

سد اکباتان ۱۲ درصد آب دارد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان گفت: حجم ذخیره آب در سد اکباتان به چهار میلیون و ۱۰۰ هزار متر مکعب رسیده که معادل ۱۲ درصد ظرفیت این سد است.

توزیع حدود ۱۹ هزار تن کالای اساسی طی سال ۱۴۰۱ در همدان

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان همدان از توزیع ۱۹ هزار و ۴۹۶ تن کالای اساسی در سال ۱۴۰۱ در سطح استان خبر داد.

بخشنامه وام قرض الحسنه ازدواج سال ۱۴۰۲ ابلاغ شد

بخشنامه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج مطابق با قانون بودجه سال ۱۴۰۲ توسط بانک مرکزی برای اجرا به شبکه بانکی ابلاغ شد.

جابجایی بیش از ۱۰ میلیون تن کالا از همدان به سایر نقاط کشور

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از جابجایی بیش از ۱۰ میلیون و ۶۶۸ هزار تن کالا در سال ۱۴۰۱ از مبادی استان خبر داد.

بحران‌های استان همدان با همدلی و همکاری مسئولان رفع شد

استاندار همدان گفت: این استان در سال گذشته با بحران‌هایی مواجه بود که در سایه همدلی و تلاش فرمانداران، مدیران کل، نمایندگان و همه دست اندرکاران اجرایی رفع شدند و بخش‌های مختلف در استان با پیروی از ولایت، برای تامین منافع ملی و مصالح مردم در زمینه عمران و آبادانی، اشتراک نظر و مساعی دارند.

توزیع ۵۵۰ تن سیب و پرتقال تنظیم بازار در همدان

مدیر تعاون روستایی استان همدان از موفقیت قابل توجه توزیع میوه طرح تنظیم بازار در استان خبر داد و گفت: در این ایام حدود ۵۵۰ تن سیب و پرتقال توزیع شده است.

همدانی ها تابستان امسال قطعی آب ندارند

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان گفت که طرح بزرگ آبرسانی به همدان از سد تالوار به مراحل پایانی و بهره برداری نزدیک شده است که با افتتاح آن شهروندان همدانی در فصل تابستان امسال و اوج مصرف بر خلاف تابستان پارسال دیگر با قطعی های مکرر آب مواجه نمی شوند.

تخصیص سهام عدالت به جاماندگان منتفی شد

رئیس سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد که تخصیص سهام عدالت به جاماندگان این سهام به دلیل تصویب نشدن پرتفویی که برای جاماندگان در نظر گرفته شده بود منتفی شد.

اعلام ساعت کاری مدارس، ادارات و بانک‌ها در سال جدید

سخنگوی دولت ساعت کاری مدارس، ادارت، بانک‌ها و ادارات ستادی در سال آینده را اعلام کرد.

۸۰۸ تن گوشت قرمز و مرغ منجمد در همدان توزیع شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از توزیع ۲۱۴ تن گوشت قرمز منجمد و ۵۹۴ تن گوشت مرغ منجمد طی اسفند ماه با نظارت دقیق ناظران سازمان در سطح استان خبر داد.