Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث انهدام باند مواد مخدر در همدان

انهدام باند مواد مخدر در همدان

b_150_150_16777215_00_images_Sardaramiri4.jpg

فرمانده انتظامي استان همدان از کشف 89 کيلوگرم مواد مخدر ترياک در 2 عمليات پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با دستگيري 6 نفر و توقيف 2 دستگاه کاميون و يک دستگاه خودرو سواري خبر داد.

به گزارش "همدان‌نیوز"، سردار سلمان اميري در تشريح اين خبر گفت: در عمليات اول،  با تلاش هاي اطلاعاتي چند ماهه پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان بر روي يک باند قاچاق و توزيع مواد مخدر از نوع ترياک مشخص شد، این باند اقدام به انتقال مواد مخدر از استان هاي جنوبي به استان هاي غربي می کند.
وی افزود: با توجه به اشراف اطلاعاتي ايجاد شده در يک عمليات مشترک پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان و انتظامي استان کرمان، خودروهاي قاچاقچیان در یکی از  شهرستان های این استان متوقف و در بازرسي از 2 دستگاه کاميون، 58 کيلوگرم ترياک کشف و 2 متهم در اين رابطه دستگير شدند.
سردار امیری بیان کرد: در عمليات دوم با توجه به اشراف اطلاعاتي ايجاد شده باند قاچاقچيان مواد مخدر ترياک که قصد انتقال از استان هاي جنوبي کشور به استان هاي غربي را داشتند توسط کارکنان پليس مبارزه با مواد مخدر استان همدان شناسايي و با همکاري انتظامي شهرستان نهاوند در يک اقدام عملياتي و به موقع خودرو  سواری آن ها در ورودي شهر نهاوند شناسایی و متوقف  شد.
وی ادامه داد: در بازرسي از این خودرو، 31 کيلو گرم مواد مخدر ترياک کشف و 4 متهم در اين رابطه دستگير و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
فرمانده انتظامي استان همدان در پايان گفت: اشراف و تعامل اطلاعاتي، عملياتي دو رويکرد موثر در سطح ناجا مي باشد که ظرفيت هاي گسترده اي را براي مبارزه با پديده شوم مواد مخدر ايجاد مي کند و فرماندهي انتظامي استان همدان از اين ظرفيت نهايت بهره را مي برد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن