Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی

قیمت منطقی مرغ اعلام شد

مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی گفت: قیمت تمام شده مرغ هم اکنون برای تولید کنندگان ما بالای ۵۰ هزار تومان است.

خسارت ۲۸ میلیاردی به بانک‌های همدان

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان همدان از خسارت ۲۸ میلیارد ریالی به بانک‌های همدان در روزهای اخیر خبر داد و گفت: در پی اغتشاشات روزهای اخیر ۲۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خسارت به بانک‌های دولتی و خصوصی شهر همدان وارد شده است.

اطلاعیه شرکت آب و فاضلاب استان همدان در خصوص قطعی طولانی مدت آب

دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان همدان در اطلاعیه‌ای از قطعی بلند مدت شبکه آبرسانی در شهر همدان خبر داد.

همدان در سرمایه‌گذاری خارجی در رتبه کمتر از ۱۰ کشوری قرار دارد

استاندار همدان گفت: همدان با میزان ۶.۸ میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در رتبه کمتر از ۱۰ کشوری قرار دارد.

آبرسانی از تالوار به همدان عملاً پایان یافته است

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان با بیان اینکه آبرسانی از تالوار عملاً به پایان رسیده است،گفت: آب تالوار به ایستگاه شماره سه رسیده است.

هدف‌گذاری صادرات 500 میلیون دلاری محصولات کشاورزی استان همدان

معاون توسعه بازرگانی و صنایع جهاد کشاورزی استان همدان گفت: از ابتدای سال تاکنون ۸۸ هزار و ۲۶۸ تن محصولات کشاورزی از استان همدان صادر شده است.

خسارت ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومانی اغتشاش‌گران به بانک‌های همدان

دبیر شورای هماهنگی بانک های استان همدان گفت: آشوبگران در جریان ناآرامی های اخیر بیش از ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به بانک های شهر همدان خسارت زدند.

۳۹ هزار متقاضی همدانی در حوزه مسکن

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان گفت: همدان در طرح نهضت ملی مسکن نسبت به سایر استان‌ها عقب نیست و به لحاظ تعداد اسکلت و فنداسیونی که اجرا شده، در رتبه‌های میانی کشور قرار دارد.

آب تالوار تا پایان هفته به همدان می‌رسد

در سال‌جاری به علت کاهش بارندگی‌، تأمین آب همدان یکی از دغدغه‌های اصلی بوده و شرکت آب منطقه‌ای و شرکت آبفا همواره از مردم درخواست صرفه‌جویی در مصارف آب داشتند و حتی اعلام کردند آب پشت سد اکباتان فقط تا اوایل مردادماه جوابگوست.

پرداخت 29 میلیارد تومان تسهیلات به بافندگان فرش در استان همدان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان گفت: ۲۹ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی از ابتدای سال جاری تاکنون به بافندگان فرش دستباف در استان پرداخت شده است.

آب همدان سالم است

رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامیشهر همدان اعلام کرد: آب شهر همدان سالم و عناصر موجود در آن برابر استانداردهاست.

طرح آبرسانی بلندمدت شهر همدان به زودی بهره‌برداری می‌شود

استاندار همدان گفت: بر اساس پیش بینی مدیران و کارشناسان وزارت نیرو و در صورت نبود ایرادات و اشکالات فنی، طرح آبرسانی بلند مدت شهر همدان به زودی و تا پیش از فرصت تعیین شده توسط رییس جمهور (۶ مهر) بهره برداری می‌شود.

پیش‌بینی برداشت ۴۵۰هزارتن چغندرقند در همدان

مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از آغاز برداشت چغندرقند از مزارع همدان خبرداد و گفت : پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از ۴۵۰ هزار تن چغندرقند از مزارع استان برداشت شود.