Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی

نظارت بر عملکرد مشاوران املاک همدان تشدید شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: نظارت بر عملکرد مشاوران املاک به دنبال نارضایتی عمومی در پی گرانی اجاره بها و خرید و فروش مسکن در شهر همدان تشدید شد.

۶۵ درصد واحدهای مسکونی روستایی همدان بهسازی شد

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همدان گفت: ۶۵ درصد از واحدهای مسکونی روستایی این استان بهسازی و نوسازی شده که از میانگین کشوری ۱۴ درصد بیشتر است.

به ۱۶۰ روستای استان همدان تا پایان امسال آبرسانی می‌شود

استاندار همدان گفت: طی قرارداد منعقد شده با قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) تا پایان امسال ۱۶۰ روستا و ظرف دو سال آینده ۲۰۰ روستای باقیمانده در سطح استان همدان آبرسانی خواهند شد.

امکان پرداخت قسطی مالیات برای مودیان وجود دارد

مدیرکل امور مالیاتی همدان از آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی و ارسال فرم تبصره ماده ۱۰۰ قانون مالیاتی تا پایان خرداد خبر داد و گفت: مودیان می‌توانند مالیات را نقدی و یا در چهار قسط مساوی بپردازند.

آخرین وضعیت تخصیص سهام عدالت به جاماندگان

وزیر امور اقتصاد و دارایی ضمن تشریح آخرین وضعیت تخصیص سهام عدالت به جاماندگان گفت: در حوزه مبادلات مالی، بانکی و تسویه‌های بین‌المللی و مسائل ارزی با شرکای راهبردی کشور درحوزه کشورهای استراتژکی همسو و همسایه که مورد تاکید رییس جمهور هم است به توافقات خوبی رسیده‌ایم.

تحویل ۲۰۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن همدان در هفته دولت

استاندار همدان گفت: ۲۰۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن همدان واقع در شهرک شهید بهشتی این شهر، با دقت و کیفیت بسیار بالا در حال اتمام است و هفته دولت امسال واگذار می شود.

سالانه ۳۰ کیلومتر از قنات‌های همدان بازسازی می‌شود

معاون مدیریت آب و خاک جهاد کشاورزی همدان با بیان اینکه ۲ هزار و ۴۷۷ رشته قنات به طول ۹۶۲ کیلومتر در استان وجود دارد گفت: سالانه ۳۰ کیلومتر از این قنات ها بازسازی و نوسازی می شود.

بیشترین آمار غرق‌شدگی در همدان چه سالی بود؟

مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان گفت: ۱۸ نفر شامل ۱۶ مرد و ۲ زن سال گذشته در این استان بر اثر غرق شدگی جان خود را از دست دادند.

۱۸ هزار واحد مسکن ملی در همدان ساخته می‌شود

«به وضعیت نابسامان مسکن در همدان پایان دهید» سوژه‌ای است که شهروند مطالبه‌گری در سامانه «فارس من» ثبت کرده و خواستار رسیدگی و حمایت شده است.

سطح گلخانه‌های همدان به ۷۰ هکتار افزایش می‌یابد

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری همدان با اشاره به اینکه هم اکنون ۶۰ هکتار از اراضی شهرستان زیرکشت گلخانه ای قرار دارد گفت: افزایش گلخانه های همدان به ۷۰ هکتار تا پایان سال ۱۴۰۲ در دستور کار قرار دارد.

نرخ بیکاری همدان در سال ۱۴۰۱ اعلام شد

مرکز آمار ایران نرخ بیکاری استان همدان در سال ۱۴۰۱ را اعلام کرد.

بیش از ۶۳۹ هزار همدانی مشمول دریافت کالابرگ الکترونیک هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از آماده‌سازی زیرساخت اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در این استان خبر داد و گفت: در استان همدان ۶۳۹ هزار و ۱۴۲ نفر شامل ۲۳ هزار و ۶۴۸ خانوار مشمول استفاده از کالابرگ الکترونیک هستند.

سوخت پتروشیمی هگمتانه تامین شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان از حل مشکل تامین سوخت پتروشیمی هگمتانه خبر داد و گفت: با پیگیری‌های مستمر این مشکل حل شده است.