Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی

دلایل کاهش ساخت مسکن در همدان

رئیس انجمن انبوه‌سازان استان همدان با اشاره به رکود بازار مسکن، گفت: میزان ساخت مسکن در همدان نسبت به سال‌های گذشته کمتر شده است.

کیفیت آب همدان متأثر از کیفیت آب سد تالوار است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان با بیان اینکه همواره کیفیت آب آشامیدنی خط قرمز شرکت آبفاست، گفت: با توجه به کاهش بارندگی‌ها در سالیان اخیر و کمبود منابع آبی در شهر همدان، در حال حاضر به علت برداشت بیشتر از سد تالوار، کیفیت آب همدان هم متأثر از کیفیت آب سد تالوار شده است.

کاهش قیمت گوشت گوسفندی در همدان

معاون مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی استان همدان از به‌روزرسانی قیمت گوشت قرمز در همدان خبر داد و گفت: به‌روزرسانی قیمت گوشت قرمز در استان همدان کاهشی است.

ساخت‌وساز در بافت‌های فرسوده همدان رونق ندارد

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از صدور ۹۵۲ پروانه ساختمانی در محلات بازآفرینی استان همدان خبر داد و گفت: در شش ماهه امسال ۹۵۲ پروانه در سامانه ستاد ملی ثبت شده است که رشدی در این زمینه نداشته‌ایم.

آغاز عملیات آزادسازی حریم و بستر رودخانه عباس‌آباد همدان

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان از آغاز عملیات آزادسازی حریم و بستر رودخانه عباس‌آباد شهر همدان خبر داد.

جوجه ریزی در همدان افزایش یافت

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از تامین مرغ مورد نیاز بازار استان خبر داد و گفت: جوجه ریزی در ماه‌های اخیر استان همدان نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.

کشف محموله 20 میلیارد تومانی ابزار قاچاق از یک خانه در همدان

مدیر کل تعزیرات حکومتی همدان از کشف محموله ابزار آلات قاچاق در همدان خبر داد.

تمام محورهای همدان باز و تردد به صورت عادی در جریان است

جانشین رئیس پلیس‌راه استان همدان از اجرای ۵۰۰ کیلومتر باند برف‌روبی و نمک‌پاشی در محورهای کوهستانی استان خبر داد و گفت: تمام محورهای استان باز و تردد به صورت عادی در جریان است.

افزایش ۱۸ درصدی حقوق کارکنان در لایحه بودجه ۱۴۰۳/ طرح "بنزین برای همه" متوقف شد

سخنگوی اقتصادی دولت اعلام کرد: در لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ رشد حقوق کارکنان دولت ۱۸ درصد و بازنشستگان ۲۰ درصد نسبت به امسال پیشنهاد شده است.

دلیل افزایش قیمت کنسرو ماهی چیست؟/ راهکارهایی برای کاهش قیمت‌

مدیرکل دفتر بهبود کیفیت، فرآوری و توسعه بازار سازمان شیلات ضمن اشاره به چرایی افزایش قیمت کنسرو ماهی در خصوص راهکارهای کاهش قیمت و برنامه‌های در دست اجرا به ارائه توضیحاتی پرداخت.

تا پایان هفته آینده باید بستر و حریم رودخانه عباس‌آباد آزاد شود

رئیس‌کل دادگستری استان همدان تذکر داد تا پایان هفته آینده باید بستر و حریم رودخانه عباس‌آباد آزاد شود، در غیر این‌صورت با متخلفات برخورد قضایی خواهد شد و برای کسانی‌که در گذشته مرتکب جرم شده‌اند، دادستانی پرونده تشکیل دهد.

۵.۵ میلیون دلار کالای دانش بنیان از همدان صادر شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان گفت: ۵.۵ میلیون دلار کالای دانش بنیان سال گذشته از همدان صادر شد که پنج درصد صادرات استان را تشکیل می دهد.

حق یک درصدی دولت از بهره‌برداری معادن پرداخت شود

استاندار همدان گفت: پرداخت حق یک درصدی دولت از بهره‌برداری معادن قانون بوده و باید اجرا شود.