Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اقتصادی

ساعت کاری بانک‌های استان همدان به روال قبل بازگشت

از روز دوشنبه ساعت کاری بانک‌های استان همدان به روال قبل باز می‌گردد.

راستی آزمایی از ۲۵۰۰ طرح اشتغال زایی در همدان آغاز شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان با اشاره به تشکیل قرارگاه اشتغال از امروز شنبه هشتم بهمن ماه تا ۲۰ اسفند سال‌جاری با هدف نظارت برشغل های ثبت شده در سامانه رصد ، گفت: در این مرحله افزون بر ۲ هزار ۵۰۰ طرح مورد ارزیابی و راستی آزمایی قرار می گیرد.

سد اکباتان همدان چهار درصد آب دارد

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: ورودی سد اکباتان همدان از اول مهر امسال تا اوایل بهمن ۱.۶ میلیون مترمکعب بوده و هم اینک این سد تنها چهار درصد آب دارد.

از سرگیری فعالیت تعدادی از جایگاه‌های CNG همدان

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان با اشاره به آغاز به کار تعدادی از جایگاه‌های CNG استان، تصریح کرد: گاز جایگاه‌های CNG همدان به علت مدیریت مصرف گاز قطع شده بود که به منظور کنترل آلودگی هوای استان از دو روز گذشته در سرویس قرار گرفتند.

ثبت بیش از 20 هزار شغل در سامانه رصد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از نظارت بر اشتغال ثبت شده در سامانه رصد خبر داد و گفت: تاکنون بیش از ۲۰ هزار و ۴۰۰ فرصت شغلی در سامانه رصد ثبت شده است.

علت افزایش قیمت قبوض گاز برخی از مشترکان خانگی چیست؟

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس لایحه بودجه سال جاری مشترکان پرمصرف دیگر از یارانه انرژی برخوردار نیستند و آنچه که امروز در افزایش قیمت قبوض برخی از مشترکان خانگی رقم خورده، مطابق قانون است.

بیش از ۷۱۷ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در همدان پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: ۷۱۷ میلیارد و ۸۶۸ میلیون ریال تسهیلات برای ایجاد مشاغل خانگی (مستقل و پشتیبان) از ابتدای امسال تاکنون در این استان پرداخت شده است.

افزایش پلکانی گازبهای مشترکان/ ۶۰ درصد مشترکان همدان خوش‌مصرف هستند

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان گفت: گازبهای مشترکان به صورت پلکانی افزایش یافته است اما تعرفه مشترکان خوش‌مصرف تغییری نکرده است.

کنسرسیوم عسل همدان تشکیل می‌شود

دبیر مرکز جهانی طب سینایی گفت: تشکیل کنسرسیوم عسل و فعالیت اعضای آن در زیر یک پرچم با یک برند واحد برای هم افزایی بین تولیدکنندگان عسل از اهداف مرکز است.

صرفه‌جویی ۴۰ درصدی قطع گاز جایگاه‌های CNG در همدان

مدیرعامل شرکت گاز استان همدان با بیان اینکه قطع گاز جایگاه‌های CNG موقتی و در راستای پایداری شبکه گاز است، گفت: با این اقدام صرفه‌جویی ۴۰ درصدی در مصارف گاز CNGها در سطح استان داشته‌ایم.

تصمیم واقع بینانه درباره حقوق و دستمزد ۱۴۰۲

رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی از شورای عالی کار خواست تا با نگاه واقع بینانه هزینه‌های سبد معیشت خانوارهای کارگری را مدنظر قرار بدهند و برای یکسال اداره زندگی کارگران درباره دستمزد تصمیم بگیرند.

گاز ۹۱ مرکز دولتی و عمومی پرمصرف استان همدان قطع شد

مدیرعامل شرکت گاز همدان گفت: از مجموع پنج هزار و ۷۸۰ مورد پایش مصرف گاز از دستگاه‌های اجرایی، اماکن دولتی و تجاری این استان برای ۵۸۹ مشترک اخطار صادر شده و گاز ۹۱ مشترک قطع شده است.

تاکنون موردی از خسارت سرمازدگی در همدان گزارش نشده است

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی استان همدان با بیان اینکه تاکنون موردی از خسارت سرمازدگی در استان گزارش نشده است، گفت: با توجه به جبهه سرما که در استان حادث شده، تاکنون موردی از خسارت سرمازدگی نداشته ایم البته برای بررسی دقیق تر پس از مرتفع شدن سرما و رویش مجدد گیاه قابل بررسی خواهد بود.