Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر فرهنگی - هنری - مذهبی

برگزاری اعتکاف در ۱۰۰ مسجد همدان

مسوول ستاد مردمی اعتکاف در همدان از برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در ۱۰۰ مسجد استان خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود حدود ۱۵ هزار نفر در این مراسم معنوی شرکت کنند.

اکران فیلم های جشنواره فجر در همدان

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: فیلم‌هایی چهل و یکمین جشنواره فجر به صورت همزمان در همدان اکران می شوند.

مدال طلای جشنواره عکس isfa کانادا به مدیرمسئول پایگاه خبری همدان نیوز رسید

مدال طلا و نقره، تقدیر هیئت داوران و ۱۵۰ دلار جایزه نقدی جشنواره عکس isfa کشور کانادا در سال ۲۰۲۲ به علی ثقفی مدیرمسئول پایگاه خبری همدان نیوز رسید.

انتشار ۲۵۹ عنوان کتاب در همدان/ ۱۲ رسانه مجوز انتشار گرفتند

معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان گفت: از ابتدای سال تاکنون ۲۵۹ عنوان کتاب در استان چاپ شده و پروانه انتشار ۱۲ رسانه هم صادر شده است.

همدان میزبان ۶ شهید گمنام

مدیر اجرایی شورای هماهنگی بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان همدان گفت: همزمان با ایام شهادت فاطمه زهرا(س) این استان میزبان شش شهید گمنام خواهد بود.

چرا مکان جشنواره تئاتر کودک همدان تغییر می‌کند؟

دبیر دو دوره جشنواره تئاتر کودک و نوجوان گفت: هیچ جشنواره‌ای به پرشور و حالی تماشاگران کودک و نوجوان همدان نیست، اما متأسفانه مسئولان عملکرد خوبی نداشتند و همین باعث شد که اهالی هنر نیز نگاه مناسبی با جشنواره تئاتر کودک همدان نداشته باشند.

تشییع 4 شهید گمنام همزمان با ایام فاطمیه در همدان

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان، گفت: همزمان با ایام فاطمیه ۴ شهید گمنام مهمان استان هستند که در چهار نقطه مشخص شده تدفین خواهند شد.

جشنواره موسیقی آموزشگاهی در همدان برگزار می‌شود

گردهمایی مدیران آموزشگاه‌های آزاد هنری همدان با حضور مدیرکل و معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی برگزار شد.

شاید جشنواره تئاتر کودک و نوجوان از همدان برود

دبیر بیست و هفتمین و بیست و هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، با تشریح بخشی از مشکلات دوره پیشین این جشنواره در همدان، از احتمال تغییر مکان برگزاری این رویداد هنری خبر داد.

ضوابط استخدام پیمانی قبول‌شدگان«آزمون استخدامی سال۱۴۰۰» آموزش و پرورش

سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش جزئیات و شرایط سازماندهی و امضای قرارداد «استخدام پیمانی قبول‌شدگان آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰» را اعلام و به استان‌ها ابلاغ کرد.

رشد 56 درصدی جذب کتابخوان در همدان

مدیرکل کتابخانه های استان همدان از رشد ۵۶ درصدی جذب کتابخوان خبر داد و گفت: امسال در هفته کتاب بیش از هزار و ۱۰۰ عنوان برنامه تدوین شده است.

جشنواره تئاتر استان همدان آذر ماه برگزار می‌شود

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از جلب مشارکت هنرمندان برای برگزاری رویدادها و جشنواره‌های هنری خبر داد.

هیچ کس به‌خاطر فعالیت رسانه‌ای دستگیر نشده!

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی درباره خبرنگاران بازداشتی حوادث اخیر گفت: از روز سی‌ام شهریورماه که متوجه دستگیری‌ها شدیم، پیگیری‌ها با نهادهای امنیتی برای مشخص شدن وضعیت آن‌ها انجام شد و همچنان ادامه دارد و تاکنون هشت نفر آزاد شده‌اند.