Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی رعایت فاصله گذاری در ۸۰ درصد اماکن عمومی همدان/۴۰ واحد صنفی پلمپ شد

رعایت فاصله گذاری در ۸۰ درصد اماکن عمومی همدان/۴۰ واحد صنفی پلمپ شد

b_150_150_16777215_00_images_polop.jpg

مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: بر اساس بازرسی های صورت گرفته از مراکز خدماتی، صنایع، اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی منتخب این استان طی یک هفته گذشته در ۸۰ درصد این اماکن فاصله گذاری اجتماعی رعایت شده است.

به گزارش "همدان‌نیوز"، دکتر لیدا رفعتی بیان کرد: کمترین میزان رعایت فاصله گذاری اجتماعی مربوط به پایانه های مسافربری و تالارهای پذیرایی با ۶۷، رستوران ۷۱ درصد و پلیس + ۱۰ و دفاتر پیشخوان با ۷۲ درصد است.
وی اضافه کرد: میزان رعایت بهداشت فردی ۸۶ درصد بوده که کمترین توجه به این مولفه مربوط به تالارهای پذیرایی با ۷۳ درصد، مهد کودک ها با ۷۶ درصد و پایانه مسافربری برون شهری و مراکز ورزشی با ۷۸ درصد است.
مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه با بیان اینکه کمترین میزان استفاده از ماسک در مراکز ورزشی با ۵۶ درصد است ادامه داد: سپس مهد کودک با ۶۵ درصد، کارگاه و صنایع کوچک با ۶۸ درصد، رستوران ها ۷۱ درصد، تالارهای پذیرایی ۷۳ درصد و جایگاه سوخت با ۷۵ درصد در رتبه های بعدی قرار دارند.

وی اظهار داشت: طی یک هفته گذشته تعداد اخطار و موارد معرفی شده به مرجع قضایی به ۴۶۲ واحد رسیده همچنین ۴۰ واحد هم به علت بی توجهی به این اخطارها پلمب شدند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن