Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث کاهش تردد خودروهای غیربومی در همدان

کاهش تردد خودروهای غیربومی در همدان

b_150_150_16777215_00_images_safar.jade520.jpg

 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: طی روزهای گذشته تردد خودروهای غیربومی در همدان کاهش محسوسی داشته است.

به گزارش "همدان‌نیوز"، سرهنگ فرخ جمالی با اشاره به اینکه روز گذشته شاهد کاهش ترددهای درون شهری نبودیم، اظهار کرد: متأسفانه دیروز جاده‌های منتهی به مراکز تفریحی شلوغ بود.
وی با اشاره به اینکه تردد در جاده‌های حیدره و دره مراد بیگ بالا بود، افزود: در حال حاضر تردد در حوزه مرکزی شهر و مراکز خدماتی مانند بازار، میدان امام(ره) و آرامگاه بوعلی مقداری کاهش پیدا کرده است.
جمالی با بیان اینکه اینکه خودروهای غیربومی توسط دوربین‌ها و پرسنل راهور رصد، کنترل می‌شوند، خاطرنشان کرد: با توجه به مصوبه ستاد کرونا خودروهای پلاک غیربومی در شهرهای قرمز اعمال قانون خواهند شد.
وی با اشاره به اینکه محدودیت‌های شبانه به صورت ویژه در شهر اجرا می‌شود، یادآور شد: طبق قانون با خودروهایی که از ساعت ۲۱ تا ۳ بامداد در سطح شهر تردد داشته باشند، برخورد می‌شود.
رئیس پلیس راهور شهرستان همدان در ادامه مطرح کرد: متأسفانه به علت خلوت شدن خیابان‌ها رانندگان با سرعت بالا حرکت می‌کنند و لازم است سرعت مطمئنه را لحاظ کنند و دقت زیادی در مورد عابرین پیاده داشته باشند.
وی گفت: در همین راستا پنجشنبه هفته گذشته در شهرک فرهنگیان همدان عابر پیاده‌ای با خودرویی که سرعت بسیار بالای داشت، برخورد کرد و حدود ۱۰ متر روی زمین کشیده شد و این مورد دومین تصادف عابر پیاده در فروردین ماه است./ ایسنا

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن