Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر ورزشی همدان یکی از قطب‌های داوری کشور است

همدان یکی از قطب‌های داوری کشور است

نایب رئیس هیئت فوتبال استان همدان گفت: همدان یکی از استان‌های کشور بوده که با ۳ داور بین‌المللی یکی از قطب‌های داوری کشور است.

به گزارش "همدان‌نیوز" و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، کمال عربیان در اختتامیه کلاس داوری درجه ۳ فوتبال اظهار داشت: همدان یکی از استان‌های کشور بوده که با حضور داوران بین المللی بیژن و پیام حیدری و سرکار خانم بهاره سیفی یکی از قطب‌های داوری کشور است.
وی افزود: کوبل‌های داوری در لیگ دسته اول، دسته دوم و دسته سوم کشور نیز گویای این واقعیت بوده که استان ما سرشار از استعدادهای ناب داوری است.
نایب رئیس هیئت فوتبال استان همدان با بیان اینکه سیاست ریاست هیئت فوتبال استان همدان پیشرفت روزافزون در این عرصه است، گفت: در شرایط سخت کرونایی و قرمز بودن وضعیت استان دریافت مجوز برگزاری دوره آموزشی کاری بسیار دشوار است.
عربیان خاطرنشان کرد: اما تلاش‌ها و پیگیری‌های بی وقفه ریاست هیئت فوتبال استان همدان، سرپرست دبیری هیئت و کمیته داوران باعث شده تا در این ایام ما بتوانیم چندین دوره کلاس داوری در همدان و سایر شهرستان‌های استان برگزار کنیم.
وی با اشاره به استعدادهای خوب این کلاس داوری گفت: حضور مدرسی توانمند باعث شده تا شاهد استعدادهای خوبی در این دوره در قسمت آقایان و بانوان باشیم امیدواریم از همین کلاس‌ها باز هم امثال برادران حیدری و سرکار خانم سیفی در استان همدان در آینده نزدیک داشته باشیم.
نایب رئیس هیئت فوتبال استان همدان عنوان کرد: خوشبختانه استان همدان سرشار از استعداد بوده و همین موضوع ما را به آینده‌ای درخشان خوشبین می‌کند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن