Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر انتظامی - حوادث 4کشته و 59 مصدوم قربانیان حوادث کار در همدان

4کشته و 59 مصدوم قربانیان حوادث کار در همدان

b_150_150_16777215_00_images_havades.kar302.jpegمدیرکل پزشکی قانونی استان همدان از جان باختن چهار نفر همدانی بر اثر حوادث کار خبر داد.

علی‌‌احسان صالح در گفتگو با خبرنگار "همدان نیوز"، با اعلام این خبر افزود: در 2 ماهه نخست امسال 4 نفر در استان همدان بر اثر حوادث ناشی از کار جان خود را از دست دادند که شمار جان‌باختگان حوادث کار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 33 درصد کاهش داشته است.

وی با بیان اینکه تمام فوت شدگان ناشی از حوادث کار در مدت یاد شده مرد بوده‌اند، اضافه کرد: شمار جان‌باختگان حوادث کار در مدت مشابه سال گذشته شامل 6  مرد بوده است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان ادامه داد: 59 نفر در سوانح ناشی از کار در سطح استان طی همین مدت مجروح و مصدوم شده‌اند که از نظر جنسیت 56 نفر آنها مرد و 3 نفر نیز زن بوده است.

وی با بیان اینکه مجروحین و مصدومین حوادث ناشی از کار در مدت یاد شده نسبت به مدت مشابه سال گذشته تغییری نداشته است، یادآور شد: در سال گذشته 58 نفر مرد و یک نفر زن در حوادث ناشی از کار مجروح و مصدوم شدند.

صالح حوادث کار را از دو منظر تشریح کرد و گفت: برخی از افراد پیش از بروز سانحه به علت بیماری همچون سکته قلبی جان خود را از دست می‌دهند و سپس دچار سانحه کار می‌شوند که این موضوع در معاینات پزشکی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی سقوط از بلندی، اصابت جسم سخت، سوختگی و کمبود اکسیژن را از دیگر عوامل مهم فوت ناشی از حوادث کار عنوان کرد و گفت: باید نسبت به رعایت نکات ایمنی توجه شایانی صورت گیرد تا این حوادث کاهش یابد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن